PA5208U-1BRS PA5208U Baterie pro Toshiba Chromebook CB30 CB35 CB35-B3340 CB35-B3330 pro Satelitní E45W P55W L55W-C L55

Nový produkt

649.04 Kč

Skladem

Štítky:

pa3817u, acer baterie notebooku, lenovo s206, t300la, PA5024U, baterie notebooku toshiba, a1417, toshiba satellite l550 desce, chromebook notebook, toshiba sd

Prosím, přečtěte si toto prohlášení před uvedením pořadí.

Vážený zákazníku,

Za prvé, prosím, potvrďte vaše stará baterie je stejná jako na obrázku a potvrďte, zda je baterie v modelu vašeho počítače.Kromě toho, protože výrobek várka otázek, datum výroby a sériové číslo se bude lišit, ale to nebude mít vliv na normální použití výrobku.

Vzhledem k koronavirus, logistika aktuálnost některých zemích bude mít zpoždění.Kromě Japonska, Jižní Koreje, Spojených Států, Singapuru a Malajsii, tyto země mohou přijímat balíčky v rámci 7-15 pracovních dnů, a zbytek bude trvat asi měsíc nebo více.Korejská Celní oznámila, že osobní celní odbavení číslo musí být vyplněno od 1. prosince.Jinak, balíček nemůže být zrušeno, uveďte, prosím, vaše osobní identifikační kód, díky.

Kromě toho, protože baterie je speciální produkt a má přísné požadavky na přepravu, neexistuje žádná jiná logistiky z čeho vybírat.Vybrali jsme ty nejlepší, nejrychlejší a nejbezpečnější poskytovatele logistických služeb pro vás.Pokud máte objednávku, prosím, trpělivě čekat.Pokud jste neobdrželi zboží v dohodnutém čase na platformě, my vám vrátíme peníze.Neboj.Pokud nelze objednávku ve vaší zemi, znamená to, že je nám líto, že v současné době neexistuje logistiku, který mohou dodávat baterie do vaší země.

Při uvádění objednávky, prosím, zkontrolujte, zda vaše dodací adresa, jméno, telefonní číslo a psč jsou vyplněny správně.Pokud dodací adresa je nesprávná, příjemce nemůže být kontaktován, nebo clo je zaplaceno za přesčas (obvykle tam bude žádné daně a poplatky, budeme declear rozumná cena), dodací selhání v důsledku přesčasů, pickup, atd., balíček bude vrácen a re-dodávka nemůže být uspořádány.Pouze Brazílie můžete odeslat znovu, ale je třeba zaplatit poplatek za zpracování ve výši $6, logistiky, tyto dodatečné výdaje budou hrazeny zákazníkem.Náš obchod může být rychle odeslány do Brazílie, dodací doba je v 25-35 dní.A korejské Celní oznámila, že osobní celní odbavení číslo musí být vyplněno.Jinak, balíček nemůže být vymazány, korejský klient uveďte osobní identifikační kód.

Produkty v našem obchodě jsou přísně testovány, aby byla zajištěna vysoká kvalita a bezpečnost jako první prioritu.Původní autentické produkty jsou povoleny.Cena je nejnižší, již.

Když balíček je odeslán, budeme vám připínání číslo a můžete sledovat to na místě, Pokud to nefunguje, prosím, kontaktujte nás, můžeme vám poskytnout další odkaz, nebo požádat o vyšetřování.

Pokud to je problém s obdrželi výrobek, prosím, kontaktujte zákaznický servis v době, a my vám poskytne okamžité po-prodejní servis k vaší spokojenosti.

Přijímáme dlouhodobé spolupráce vztah, pokud máte zájem o dlouho-termín nákupu v našem obchodě, můžeme vyjednávat, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Specifikace:

Kapacita: 45WH/3860mAh

Napětí:10,8 V

Typ baterie: Li-ion

Mobil: Vyrobeno v Číně ,vysoká záruka kvality

Barva:Černá

Stav:100% Zbrusu Nový(2 roky záruka!)

Nahradit Číslo Dílu: PA5208U-1BRS PA5208U

Kompatibilní Laptop Model: Toshiba Chromebook CB30 CB35 CB35-B3340 CB35-B3330 Pro Toshiba Satellite E45W P55W Pro Toshiba Satellite Fusion 15 L55W-C L55W-C5257 Pro Toshiba Satellite radius 14 L40W-C-109

Číslo Modelu PA5208U-1BRS
Typ Li-ion
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Kompatibilní Značka Toshiba
Značka Kede
Balíček Ano
Napětí Baterie 10,8 V

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související