Pneumatický zvedák 5 T/11023 lbs Triple Bag Air Jack Zvedací Výška 6,5-16 palce Nafukovací zvedák Pneumatický Zvedák Air Jack

Nový produkt

3 618.92 Kč

4 020.91 Kč

-9 %

Skladem

Štítky:

face lift, sr2ez, auto zvedák, vzduch auto výtah, VEVOR, airbag jack, air jack, auto hydraulický zvedák, soustruh vevor, jack

Popis Produktu

Vlastnosti a Detaily 【MAX VÁHA/VÝŠKA: 11023 lbs / 16"】- kapacita pneumatické jack: 11023 lbs/5T.Zvedací výška dosahu 6,5"-16".Potřebuje pouze 5 sekund, aby zrušila své auto s touto jack.Pracovní teplota: -60 °C - 50 °C. 【STRAPAZIERABLE STAVEBNÍ】- pneumatický zvedák je vyroben z vysoce pevnostní oceli.Celé tělo je robustní a odolné. 【PŘENOSNÉ RUKOJETI】- Tento jack s vybavenou rukojeť je snadné se pohybovat a pracovat. 【Snadné použití】- Silný.Toto zařízení s rotační kapsa je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zvednout auto.To se nafukuje stlačeným vzduchem. 【ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ】- Vhodné pro měkký a snadný-k-kolaps terén, e.g.písčité nebo bahnité cesty.Ideální pro rodiny s auto, minivan, SUV SUV SUV.

Klíčové vlastnosti

Vysoká kapacita Pneumatické zvedací kapacita: 11023 lbs / 5T.Zvedací výška dosahu 6,5"-16".Mrtvice čas: 5 sekund.Pracovní teplota: -60 °C x 50 °C.

Super postavil pneumatický zvedák je vyroben z vysoce pevnostní oceli.Celé tělo je robustní a odolné.Vhodné pro měkký a snadný-k-kolaps terénu.

Zesílené gumové zahuštěný gumové a ocelové desky pracují společně, aby zajistily zrušení bezpečnější a stabilnější.Tato kombinace také snižuje dopad a mělo za následek přesné zvedání.

PŘENOSNÉ RUKOJETI

Tento jack jsme je vybaven dlouhou rukojetí, s níž tento jack je snadné se pohybovat a pracovat.

Snadné použití

Mocný.Toto zařízení s rotační kapsa je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zvednout auto.To se nafukuje stlačeným vzduchem.

ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ

Vhodné pro měkký a snadný-k-kolaps terén, e.g.písčité nebo bahnité cesty.Ideální pro rodiny s auto, minivan, SUV SUV SUV.

11023 lbs Pneumatické Jack

Pneumatické jack je robustní a odolné!Taška Air Jack je jedním z nejvíce užitečných nástrojů v konstrukci těla.Je kompaktní, výkonný a velmi rychlé použití.Taška Air Jack je prostě nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak být použit na rám nebo zarovnání stroje nebo na zemi.Max Váha/Výška: 11023 lbs/16" STRAPAZIERABLE STAVBY PŘENOSNÉ RUKOJETI Snadné použití

Specifikace Kapacita: 5 tun Minimální výška: 165 mm / 6.5" Maximální výška: 400 mm / 16" přívod Vzduchu: G1 / 4 Mrtvice čas: 5 sekund provozní teplota: -60 °C - 50 °C

Dodání 1 x Pneumatické jack 1 x Klíč

Kapacita 5 Tun
Značka VEVOR
Minimální Výška
Mrtvice čas
Číslo Modelu QJD5TSBQNS0000001V0
Přívod VZDUCHU
DIY Dodávky Obrábění kovů
Maximální výška

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související