DTC1110 DTC1100 DTC1200 AC 110V-220V LED Mikropočítač Digitální Regulátor Teploty Termostat Termostat NTC Čidlo

Nový produkt

86.47 Kč

99.45 Kč

-13 %

Skladem

Štítky:

čipu mikropočítače, ovládání teploty, termostat bezdrátový, 10k ntc, číslice termostat, termostat pro tepelné, kolo temp controller, termostat vody, počasí digitální regulátor teploty, čidlo termostatu

DTC1110

Specifikace:

Název Produktu: Teploměr

Model výrobku: DTC1110

Vstupní napětí: AC 110 -220V

Teplotní rozsah: -40°C -99°C

Přesnost: ±1 °C (-40 -70°C)

Senzor Délka Kabelu: 100cm

Snímač Typu Sondy: NTC 10K

Velikost: 93 mm*56mm*34mm

Výstup: 10A/250VAC (Chlazení/Topení)

Způsob Nastavení:

Pokud termostat funguje normálně, krátké stiskněte tlačítko " S "klíč, nastavené teploty hodnota bliká, upravte nastavení parametru teplota, tím,' ∧ ' a '∨'; stiskněte a podržte klávesu déle než 3 sekundy k zadání parametru změna režimu, digitální trubice displeje první kód každé menu je položka "HC".Krátké stiskněte tlačítko " S " znovu nastavit kód položky menu.Krátké stiskněte tlačítko '∧' a '∨' klíč pro zvýšení nebo snížení nastavení parametru hodnota z aktuální nabídky.

Stiskněte a podržte tlačítko ' ∧ " a " ∨ "klíče" k obnovení parametrů na tovární nastavení.

Provozní instrukce:

Když termostat pracuje normálně, stiskněte a podržte vypínač po dobu více než 3 sekund pro vypnutí termostatu.Když je termostat vypnutý, krátce stiskněte vypínač pro zapnutí termostatu.

Pokud termostat funguje normálně, digitální trubice zobrazení aktuální teploty měření hodnoty.

Nejprve nastavte teplotu kontrolovat pracovní stav, vytápění nebo chlazení.

Režimu topení: Když je naměřená teplota ≤ teploty nastavené hodnoty-rozdíl teploty nastavené hodnoty, Práce, kontrolky, relé normálně otevřený kontakt se zavře; Práce indikátor bliká, což naznačuje, že tisk je v zpoždění ochrany státu; je-li naměřená teplota ≥ nastavení teploty Hodnota, Práce, indikátor je vypnutý, a normálně otevřený kontakt relé je odpojen.

Chlazení režim: Když je naměřená teplota ≥ teplota nastavenou hodnotu + rozdíl teploty nastavené hodnoty, Práce, kontrolky, relé normálně otevřený kontakt je uzavřen; Práce indikátor bliká, což naznačuje, že tisk je v zpoždění ochrany státu; pokud je měřená teplota ≤ nastavení teploty Hodnota, Práce, indikátor je vypnutý, a normálně otevřený kontakt relé je odpojen.

Indikátor stavu:

Práce ukazatel:: práce, bliká: zpoždění

Nastavte ukazatel: Zapnuto: nastavení parametrů

Oprava dat v systému:

Po termostat je zapnutý, nejprve zkontrolujte, zda jsou nastavení parametrů správné.Pokud je zjištěna chyba, "Er" je zobrazena.V této době, stiskněte libovolné tlačítko obnovit výchozí nastavení parametrů a normálně pracovat.Je doporučeno resetovat parametry v této době.

Systém kód, důvod a akce:

Senzor selhání alarm: Když teplota sondy obvod má zkrat nebo přerušený obvod selhání, termostat aktivuje sonda selhání režimu alarmu a zavře všechna provedení státy.Digitální trubice se zobrazí "LLL".Po odstranění poruchy stiskněte libovolné tlačítko pro návrat do normálního pracovního režimu.

Přes omezení teploty alarm: Při měření teploty překročí rozsah měření teploty, termostat spustí přes limit teploty chyba, režim alarm, zavře všechna provedení státy, digitální trubice zobrazí "HHH", až se teplota vrátí do normálního rozsahu měření, stiskněte jakékoliv tlačítko, Vrátí do normálního pracovního režimu.

Bezpečnostní pravidla:

Nebezpečí:

Přísně rozlišovat senzor vedení, napájecí kabel a výstupní relé rozhraní, může být připojeno špatně, relé nesmí být přetížen

Všechny vodiče musí být provedeny změny s napájení odpojeno.

Upozornění:

Tento termostat je zakázáno, aby být používán ve vodě nebo v nadměrně vlhkém prostředí, a je zakázáno, aby být použity vysoké teploty, silné elektromagnetické rušení a silný korozivní prostředí.

Poznámka:

Napájecí napětí by mělo být v souladu s napětí, vyznačené tím, že termostat a zajistit stabilitu napájecího napětí

Aby se zabránilo možnému rušení, doporučuje se, aby se snímač vede být udržovány v dostatečné vzdálenosti od elektrického vedení.

Obsah Balení:

1 * LED Teploměr

1 * Čidlo Teploty Sondy

1 * Anglický Manuál

DTC1100

Specifikace:

Název Produktu: Teploměr

Model výrobku: DTC1100

Vstupní napětí: AC 110 -220V

Teplotní rozsah: -40°C -99°C

Přesnost: ±1 °C (-40 -70°C)

Senzor Délka Kabelu: 100cm

Snímač Typu Sondy: NTC 10K

Velikost: 93 mm*56mm*34mm

Výstup: 10A/250VAC (Chlazení/Topení)

Způsob nastavení:

Pokud termostat funguje normálně, krátké stiskněte tlačítko " S " klíč, nastavené teploty hodnota bliká, použijte '∧' a '∨' dlouhým stisknutím nebo krátkým stiskem upravit nastavení parametru teplota; stiskněte a podržte tlačítko " S "klíč pro více než 3 sekundy pro vstup změněný parametr V režimu, nixie trubice displeje kód" HC " první položka menu.Stiskněte tlačítko '∧' a '∨' klíč pro zvýšení nebo snížení kód položky menu.Stiskněte tlačítko " S " klíč k zobrazení nastavení parametrů z aktuálního menu.Krátký stisk '∧ 'a '∨' klíč může zvýšit nebo snížit a displej parametr hodnota nastavení aktuálního menu.

Typ Displeje Digitální
Teorie Regulátor Teploty
Je Inteligentní Zařízení No
Typ K
Napájení Typ Nabíječka
Číslo Modelu DTC1110 DTC1100 DTC1200 Inteligentní Regulátor Teploty
Velikost Displeje 1.9 Palců A Pod
Opatření Typu K
Původ KN(Původu)
Délka Kabelu 1M
Certifikace NIC
Použití Průmyslová
Styl Postavení a Zavěšení na Zeď
Značka Aideepen
Max. Měření Teploty 50°C - 69°C

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související