Yongnuo YN300 III YN-300 III 3200k-5500K CRI95 Fotoaparát LED Video Světlo Volitelné, SÍŤOVÝ Napájecí Adaptér + Baterie KIT

Nový produkt

1 360.89 Kč

1 701.11 Kč

-19 %

Skladem

Štítky:

ulanzi video světlo, blesk yongnuo, úkol světla, syn lampa, led yongnuo, barevný led video světlo, blesk godox, led, fotoalbum, le světlo

Yongnuo YN300 III YN-300 III 3200k-5500K CRI95 Fotoaparát LED Video Světlo,Volitelně s AC Napájecí Adaptér + Baterie KIT

Dobrý den, tento odkaz má 7 možností, prosím, zkontrolujte, zda je v detailu, Budeme odeslat balíček podle vašeho výběru:

Úvod:

Toto video světlo je tvořen 150 LED lampa korálky s 3200K barevná teplota a další 150 LED lampa korálky s 5500k barevná teplota,které jsou vysoce kvalitní lampa korálky extra-large světelné čipy s vyšší svítivost při stejné spotřebě energie.Barevná teplota může být nastavena od 3200K-5500K jako potřebné,s více praktické použití;

Kromě toho,že přijímá Yongnuo patentovaná LED technologie jízdy, rozhodně nezdá, vlnité, stroboskopické a další negativní jevy při fotografování;přijímá kodér digitální stmívací režim, tak video světlo lze stmívat přesné a spolehlivé;je Vybaven 8 seskupení kanálů funkce;

Kromě toho,to může dálkové ovládání prostřednictvím dálkového ovladače nebo mobilního telefonu,ovládání výstupní výkon a realizovat další funkce video světlo.

Vlastnosti:

1.Je vybaven multi-kanálové bezdrátové dálkové ovládání,které může mimo fotoaparát nastavení jasu a vypínačem, umožňuje pracovat snadněji.

2.APLIKACI lze stáhnout z oficiální webové stránky,ovládat LED video světlo přes mobilní telefon,přečtěte si aktuální svítivost a kanál LED video světlo.To může, respektive řízení 8 skupin svítivost a napájení spínač video světlo umožňuje ovládat LED video světlo podle potřeby.

3.YN300 III je tvořen 150 LED lampa korálky s 3200k barevná teplota a další 150 LED lampa korálky s 5500k barevná teplota,které jsou vysoce kvalitní lampa korálky extra-large světelné čipy s vyšší svítivost při stejné spotřebě energie.Barevnou teplotu lze nastavit od 3200-5500K jako potřebné,s více praktické použití.

4.Přijímá Yongnuo patentovaná LED technologie jízdy, rozhodně nezdá, vlnité,stroboskopické a další negativní jevy při fotografování.

5.YN300 III přijímá kodér digitální stmívání, které mohou být samostatně upraveny tak, aby hrubý stmívání a jemné stmívání režimy, více pohodlné používání.

6.YN300 III přijme LED digitální displej, výkon bude více intuice.

7.Podporuje externí DC napájecí vstup,který vhodný pro vaše dlouhé natáčení(napájecí adaptér je volitelné příslušenství).

8.Nabízí dvě barevná teplota desky,vhodné pro použití v různých prostředích.

Externí Napájení

Doporučuje se používat YONGNUO napájecí adaptér s YN300 III získat trvalé služby. Při použití externího napájení, světlo pro video se zastaví napájení z baterie automaticky a nebude mít baterii nabitou.

Externí napájení rozhraní venku je pozitivní a rozhraní uvnitř je negativní. Vstupní napětí je 8V a elektrický proud je 5A.Poznámka: Pokud YN300 III vadné, když je používán s napájecím adaptérem jiných značek, YN300 III bude již nemůže být zaručena pro opravy.

Vzdálené Stmívání, Režim

Bezdrátový dálkový ovladač připojený lze nastavit svítivost a ovládání spínače YN300 III. Maximální dálkové ovládání vzdálenost je až 15 metrů

Dálkové Ovládání pomocí Mobilní APLIKACE

Výrobek podporuje mobilní telefon dálkové ovládání (podporuje Android4. 3 a bluetooth 4 0version a výše IOS7 0 a iPhone4S a výše, mobilní telefon ), APLIKACE je možné stáhnout z YONGNUO oficiální webové stránky nebo přes dimenzionální kód skenování na dárkové krabici.

Kompatibilita:

Téměř všechny SLR fotoaparáty, videokamery,stejně jako pro Canon Nikon Pentax Olympus Samsung pro Panasonic JVC a tak dále.Kromě Sony A Minolta(Je třeba hot shoe adaptér pro použití LED světla).

POZNÁMKA:Tento odkaz má 7 různé možnosti, různé možnosti zahrnují různé seznamy produktů a cen, budeme lodi dle vašeho výběru

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sandard Balíček Výpis (YN300III):

-----YN300 III LED Video Světlo x1 -----Dálkový Ovladač x1 -----Rukojeť x1 -----Barevný Filtr x2 (Oranžová A Bílá) -----Lehká Základna Stojanu x1 -----Micro Bast Hlava s Kovovou Hot shoe x1 -----Uživatelská Příručka x1 vezměte Prosím Na vědomí: YN300III možnost si vybrat a to včetně Sady baterií a AC adaptéru.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Balíček dvou (YN300III+AC adaptér) -----YN300 III LED Video Světlo x1 -----Dálkový Ovladač x1 -----Rukojeť x1 -----Barevný Filtr x2 (Oranžová A Bílá) -----Lehká Základna Stojanu x1 -----Micro Bast Hlava s Kovovou Hot shoe x1 -----Uživatelská Příručka x1 ----- AC Napájecí Adaptér(EU)x 1 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Balíček tří (YN300III+Baterie KIT) -----YN300 III LED Video Světlo x1 -----Dálkový Ovladač x1 -----Rukojeť x1 -----Barevný Filtr x2 (Oranžová A Bílá) -----Lehká Základna Stojanu x1 -----Micro Bast Hlava s Kovovou Hot shoe x1 -----Uživatelská Příručka x1 ----- NP-F750 Baterie (4400mAh) x1 ----- FM50 Nabíječka(US)x1 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Balíček čtyř ( YN300III KIT ) -----YN300 III LED Video Světlo x1 -----Dálkový Ovladač x1 -----Rukojeť x1 -----Barevný Filtr x2 (Oranžová A Bílá) -----Lehká Základna Stojanu x1 -----Micro Bast Hlava s Kovovou Hot shoe x1 -----Uživatelská Příručka x1 ----- AC Napájecí Adaptér (EU)x 1 ----- NP-F750 Baterie(4400mAh)x1 ----- FM50 Nabíječka(US)x1 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -----YN300 III LED Video Světlo x1 -----Dálkový Ovladač x1 -----Rukojeť x1 -----Barevný Filtr x2 (Oranžová A Bílá) -----Lehká Základna Stojanu x1 -----Micro Bast Hlava s Kovovou Hot shoe x1 -----Uživatelská Příručka x1 ----- AC Napájecí Adaptér(EU) x1 ----- NP-F750 Baterie (4400mAh)x1 ----- FM50 Nabíječka (US)x1 ----- Softbox x1 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plug standard EU Plug
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Balíček Ano
Model YN-300III
Barevná Teplota Bi-barva 3200K-5600
Značka yongnuo
možnost 7
L 2325LM
Výstupní Výkon 18W
Objem výrobku 173*153*46
Hmotnost Produktu 650

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související