1200000 Flash Trvalé IPL Epilátor Vlasy Laserové Odstranění depiladora obličeje Elektrické photoepilator Bezbolestné Vlasy Remover dropship

Nový produkt

780.94 Kč

1 201.56 Kč

-35 %

Skladem

Štítky:

laserové odstranění chloupků, peeling, ipl, iphl laser epilátor, genitální depilace laserem, heysilkyskin laserové odstranění chloupků sluchátko, epil laser, lescolton t009i, ipl epil, ipl laser vlasy odstranění stroj profesionální

1200000 Bliká Trvalé IPL Epilátor Vlasy Laserové Odstranění depiladora obličeje Elektrické photoepilator Ženy Bezbolestné Vlasy Remover informace o Produktu: napětí:AC100-240v,50/60Hz příkon:36W Vlnová délka: 500-1100nm Světla mimo oblast: 4.2 cm2 světlo úrovní výkonu:5 stupňů Barva:Růžová/Bílá/Černá Lampy:quartz lampa Kůže rozpoznávání zařízení:ano práce model:automatické/manuální Vhodný pro:armpts,nohy,oblast bikin,obličej,legbody,brada,hrudník,záda Puls: 600000 bliká Uživatelská Příručka jazyky: english/Chinese barva:Růžová/Černá/Bílá depilace oblast:3-5J/cm2 Po vypnutí, ventilátor bude i nadále otáčet po dobu 30 sekund, aby se zcela rozptýlit teplo pro stroj desce obsah Balení: Uživatelská Příručka*1 stroj*1 balení*1 napájecí kabel*1

NÁVOD

Děkuji, že jste si vybrali naše IPL systém,pro co nejefektivnější používání výrobku,přečtěte si uživatelská příručka důkladně před použitím.

1. Bezpečnostní Tipy

Chránit pokožku,to není vhodný pro následující zákazníky:

A. máte známé kožní onemocnění.

B. máte kožní onemocnění, jako jsou alergické dermatitics,ekzém atd.

C., Kteří mají photosensitization.

D. POKUD jste se setkali Menstruace,Těhotenství nebo Lacation.

E. Pokud máte spálení sluncem.

F. Černý nebo spálení kůže(viz následující konkrétní barevný kontrast karty).

G. Černé nebo fuscescent névus.

H. poškozené kůže,strup nebo vyléčil zranění,rakovina nebo hemangiom.

I Vaše oči a žádné umělé estetické,protetické nebo plastové plochy.

2. Produkt Úvod

2.1 obsah Balení:

IPL přístroj,Napájecí adaptér,Návod k použití(Základní set)

2.2 Struktura Popis

①Air zásuvky ②ON/OFF tlačítko ③Air vstupní ④Light exit ⑤Indicator ohledem na úroveň výkonu ⑥Flash tlačítko

3. Technické Parametry

4. Funkce Úvod

A. omlazení Pleti

B. Vlasy removel

Tento produkt může být použit pro :přebytek vlasy jako ret, vlasy,chlupy v podpaží,končetiny, tělo, vlasy,čelo, vlasy atd.;Bezbolestné vlasy removel je vhodné pro černé vlasy a tmavé vlasy lidé,to není vhodné pro bílé, šedé nebo blond(Viz následující barevný kontrast karty)

5. FunctionsIntroduction Návod K Použití

5.1 Využití lékařské alkoholový tampón k vyčištění skla

5.2 Stiskněte tlačítko "Power tlačítko"Na 1 sekundu,bude to začít a vstoupit do pracovního stavu(zelená kontrolka svítí,a vy můžete slyšet, že systém běží).

Poznámka:

A uvidíte, thr zelená kontrolka svítí po spuštění.

B. Pak byste se měli přesunout na flash okno pro vaši pleť,budete vidět zelené světlo bliká,protože tam je lidské tělo indukční snímač zabudovaný v ní.A senzor bude pocit na kůži, když se dostanete blízko k ní.

C. zelený indikátor musí být blikání,jinak zařízení nebude fungovat.POKUD zjistíte, že zelené světlo není blikání,přivést je blíže k vaší kůži, dokud nezačne blikat.

D. Klikněte na tlačítko napájení a vyberte vhodnou úroveň intenzity(5 úrovní s modrou indicatoe světla)diagram níže ukazuje úroveň intenzity od nízké k vysoké úrovni.Veškeré úpravy mohou být provedeny v uvedeném pořadí s kliknutím na tlačítko napájení.

Intenzita Intenzita Intenzita Intenzita Intenzita Intenzita

Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4 Úroveň 5 Úroveň

E. Jakmile intenzita je nastavena úroveň,přesuňte flash okno na kůži, které může zahrnovat flash okno úplně,můžete vidět indikátor napájení kontrolka blikat a potom klepněte na tlačítko blesku,pak to bude blikat.Po každém blesku provozu kontrolka se vypne, nabíjení energie,po 1-3 sekundách světlo se vrátí se zprávou, že je opět připraven k použití.

Poznámka

Pro perfektní výsledky,to je navrhl, proces vypadávání removel se opakuje 2-3 krát a zajistit všechny části těla by se neměly opakovat a vynechány.

F. Stiskněte tlačítko napájení 3 sekundy se vypne.

G. po dokončení použití,prosím, čisté flash okno pomocí navrhl lékařské alkoholu mokré-wipe(Po častém používání bude rosného bílé místo uvnitř objektivu,to nebude infikovat normální použití a životnost nástroje.

6.Vlasy Řízení Procesu

6.1 Střev před použitím

To je stronly doporučuje zkontrolovat pro nepříznivé reakce tím, že provádí kožní test 2 hodiny předem, žádné vlasy removel postup.

Zkušební metoda:

Na malé oblasti kůže na vnitřní straně horní části paže(střední).Z nízké energie vysoká energetická 1-2 krát na stejném místě.Po 2 hodinách, pokud máte pocit, zarudnutí,popáleniny,bodnutí bolestnebo jiné příznaky, poraďte se s lékařem před použitím znovu.

Velikost 100-240V,,50/60Hz
Světlo v prostoru 4.2 cm2
Materiál ABS
Vlnová délka 500-1100nm
Číslo Modelu A009
Příručka Jazyk anglický jazyk
Původ KN(Původu)
Plug USA/EU/UK/AU plug
Napájení Typ elektrické
Značka LOVECOSME
Použití Podpaží
Napájení Není nabíjecí,je třeba, aby připojené do zásuvky při použití

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související