Dítě Dárek Slovník Mini Trezor Kniha Skryté Tajné Bezpečnosti Safe Key Lock Peníze, Šperky Úložiště Certifikátů Password Locker

Nový produkt

254.59 Kč

391.73 Kč

-35 %

Skladem

Štítky:

skryté šátek skladování, tajná př, kniha box na skladování, box bezpečný, zámek skříňky, box key lock, skryté storag, bezpečný zámek, box klíč zdi, pistole bezpečné

2019 Nejnovější Verzi

Dítě Dárek Slovník Mini Trezor Kniha Skryté Tajné Bezpečnosti Safe Key Lock Peníze, Šperky Úložiště Certifikátů Password Locker

Stejný styl,můžete si koupit mix barev.

Například: chcete si koupit "Key stylu",můžete si koupit mix barev,zanechte vzkaz na nám.

Pokud si chcete koupit mix stylů,prosím, kontaktujte nás dříve, než si místo pořadí.

Funkce: 1. 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní 2. To vypadá jako slovník, ve skutečnosti to je pokladna 3. "Slovník" přidal smysl pro tajemství ve vaší knihovně! 4. Místo, kam ukládat peníze, šperky, atd. 5. Přenosné pro Cestování. 6. Zneužívání trezory poskytují perfektní úkryt a umožní vám snadný přístup na vaše cennosti. 7. Tyto jedinečné trezory vám umožní skrýt cennosti uvnitř běžné výrobky pro domácnost - jedním z posledních míst zloděj by nenapadlo hledat. 8. Fantastické deluxe book bezpečný, robustní kovová konstrukce, drsný a robustní, aby peníze,šperky nebo jiné cenu držení bezpečné a diskrétně 9. Ideální pro použití v domácnosti nebo kanceláři.Silná ocelová deska Anti-rez povlak, nebude rez Heslo Zámek Styl: Jednoduché heslo zámku Není potřeba klíč, Klíč, Zámek Styl: Používat Velmi snadno, Stačí vzpomenout na 3-místné uživatelské heslo (První heslo: 000) Specifikace: Materiál: Kov ,ocel Rozměr: 241 x157x55 (mm) (M) S-size180x115x54mm Barva: černá, tmavě červená, žlutá, modrá Čistá Hmotnost: 900g Heslo Zámek Použití Krok: 1. První heslo: 000 ujistěte Se, že okno je otevřené, když chcete změnit vaše heslo knoflíku musí být otočen až na dno, a heslo volantem lze otáčet. 2. Stiskněte tlačítko A vytáhněte do polohy B. 3. Poté zadejte heslo, které chcete. 4. Stiskněte tlačítko B, aby se vytáhnout zpět do polohy Hesla změna dokončena, můžete použít své nové heslo

Po-prodejní servis

1.Záruční doba:Dva roky.

2.Prosím, klesl zdarma, kontaktujte nás, pokud váš výrobek má nějaký problém s kvalitou,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.

Záruka

1. Normmly budeme posílat zboží do 1-3 pracovních dnů poté, co vaše platba je ověřena www.moraviaprodukt.cz.

2. Všechny položky budou pečlivě test před odesláním.Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou.

3. Slibujeme, záruka za jakost v jednom roce a budeme opravit to zdarma.Na vrácení poštovného by měla být hradí zákazník.

4. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Budeme poskytovat uspokojivé řešení.

Návrat A Vrácení Peněz

Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů,má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují Žádné VÝJIMKY.Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním balení.

Cla

Kupující je odpovědný za veškeré daňové a /nebo povinnost tím, že jejich země.Dovozní daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena.Prodávající nebude platit za Jakékoliv Cla,Dovozní Daň,Dovozní poplatky.Kupující, prosím vědomě plnit povinnost platby daně a celní odbavení.

Zpětná vazba

Budeme poskytovat naše nejlepší produkty a služby pro vás.Opravdu doufám, že jsi moc ráda, když obdržení balíčku!

Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu,prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl řešit nějaký problém, dokud nejste spokojeni se svým nákupem od nás!Děkuji moc za vaši podporu a důvěru!

Zásilka

1.Většina zboží bude odesláno do 72 hodin(vyloučit holiay a weenkend) po jasné platby, budeme přijímat.

2.Vyplňte, prosím, správnou dodací adresu a kontaktní telefon pro objednávky, nebudeme mít žádné undelivery reponsibility, protože špatně Příjemce informace, které jste dal.

Velikost M 241x157x55MM
Typ Položky Tajemství Knihy, Password Lock Styl Trezor, Klíčový Trezor

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související