AUTO Wireless Auto TPMS Pneumatik Tlak Alarm Monitor Systém Auto Bezpečnostní Alarm Systémy měření Tlaku v Pneumatikách Varování Teploty

Nový produkt

198.06 Kč

271.34 Kč

-27 %

Skladem

Štítky:

tlakoměr teplota, tlaku v pneumatikách alarm těžké, saab pneumatiky monitorování, dodge pneumatiky rozchod, původní monitorování tlaku v pneumatikách, původní kontrola tlaku pneumatik, tpms senzor vnitřní, měřidla pneumatik, kontrola tlaku pneumatik lada, klíčový program

Popis:

Vlastnosti:

1. Digitální Displej: systém monitorování tlaku v pneumatikách umožňuje sledovat 4 pneumatiky pomocí snadný-k-vidět digitální displej. Snadno čitelný z jakéhokoliv úhlu, ve dne nebo v noci.

2. Displej Pneumatiky Státu Současně: poskytuje v reálném čase teploty a tlaku vzduchu pro 4 pneumatiky na obrazovce současně.

3. Real-time Wake up / Alarm: Poskytuje vizuální výstražné světlo a zvukový alarm okamžitě, když pneumatiky je tlak nebo teplota jsou překročeny prahy, tak nápravná opatření mohou být přijata, a životnost pneumatiky lze prodloužit.

4. Bezdrátový Systém: senzor je připojen k čepička na ventilek každé pneumatiky a komunikuje bezdrátově s monitorem, kdykoli je vozidlo v pohybu. Jednotlivé senzory jsou napájeny snadno získat 5. CR1632 baterie a monitor se zapojuje do cigaretového zapalovače.

6. Dlouhá Životnost Baterie: externí senzory patří také vyměnitelná baterie (CR1632 180mAh), který bude používán asi jeden rok.

7. Bezpečnější a Praktické: Premium kvalitní pneumatika, senzory tlaku, které jsou stabilní a praktické, aby zajistili, že vaše bezpečnost jízdy.

8. Multifunkční: Aktualizace dat každou sekundu, automatické spánek / probuzení, skutečný čas probuzení / budík, bezdrátový přenos, atd.

Specifikace:

Specifikace:

Barva: Černá

Materiál: ABS+PC

Způsob nabíjení: zapalovač Cigaret

Typ zobrazení: Digitální zobrazení

Senzor: Externí

Vstupní Napětí: DC5V

Typ baterie: CR1632(140mAH)

Detekční Rozsah Tlaku: 0-8Bar

Detekce Teplotní Rozsah: -30~+85℃

Obsah Balení:

Balíček Zahrnuje:

1x Tlaku v Pneumatikách Monitoru

4x Externí Senzory

4x Matice

1x Klíč

Číslo Modelu -
Typ Baterie CR1632
Detekční rozsah tlaku 0-8Bar
barva černá
Materiál ABS+PC
Vstupní napětí DC5V
Původ KN(Původu)
Podpora Dropshipping
Senzor Vnější
Typ Displeje Digitální Displej

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související