Nové 4ks ABS Hrany Solární Panel Montážní Držáky Černá Rohu Nastavit Kit Pro Yacht/Solární Panel qyh

Nový produkt

692.17 Kč

Skladem

Štítky:

solární panel mount zelená, Monokrystalický solární panel 12v, sluneční světlo příslušenství, iec montáž na panel, solární systém referenční plakát, solární panel tilt, 15a baterie, montáž solárních panelů, RCA Montáž na Panel, panel solární rychle

Funkce: ideální způsob, jak opravit solární panely na střeše nebo na palubě motorových domů, karavany, lodě a střechy. Držáky také působit jako větrný deflektor a udržovat správnou vzduchovou mezeru mezi solární panely a střešní/terasa. Panel Rohový Držák ochraně rohů solární panely před poškozením. Snižuje ostré rohy na solární panel, a pomáhá, aby ochranný skladování pokrývá jednodušší dát na a off. ABS plast vyroben, šetrné k životnímu prostředí a odolnost vůči UV záření. Specifikace: Vhodné pro: RV, Karavan, Jachtu, Karavan, tv s Plochou Střechou, Barva: Bílá/Černá Materiál: ABS Velikost: Délka: 15 cm(5.91 in) ,Široký 15cm(5.91 in),Vysoká:6.2 cm(2.44) Množství: 4ks/Set Poznámka: Přechod: 1 cm=10 mm=0.39 inch Prosím, dovolte 0-1cm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!! Balíček obsahuje: 4ks/Set x ABS Solární Panel Rohový Držák