Kovové Železo Stojan Bílý Keramický Květináč Pot Jednoduchá Osmiboká Geometrické Zdi Visí Tabulka Set Keramický Květináč Bamboo Frame Set

Nový produkt

386.28 Kč

398.22 Kč

-2 %

Skladem

Štítky:

květináč stůl, hřebíček květ, květináč, hrnec, octagon hrnec, rostlina zdi geometrické kovové, květináč police, květináč set, mini hrnec, umělá květina photo frame

Kovové Železo Stojan Bílý Keramický Květináč Pot Jednoduchá Osmiboká Geometrické Zdi Visí Tabulka Set Keramický Květináč Bamboo Frame Set

Bullet Body: 1、keramický květináč je střední teplota tvrzené keramiky, a to je odolný proti korozi, není snadné, aby deformovat, silné a odolné, a bambusový podnos níže je výhodné pro vypouštění.

2、Tato sada obsahuje keramické hrnce a osmiboká železná rámu držáku a bambusový podnos, který je ideální pro zdobení stoly, regály, stoly, parapety, zahradnictví, obývací pokoje, atd.

3, výrobek je vybaven non-marking nehty, které mohou být použity pro zavěšení na zeď/stůl swing, které umožňuje zobrazit jasně pro nás ocenit rostlin a také hrát lepší roli dekorativní.

4、S odnímatelnou design, 3 díly mohou být odděleny, snadno se pohybovat a čisté.

5、Vhodné pro mnoho scén, domácí zařízení, ekologické projekty, hotely, květinová zahrada školky výroba, kanceláře, domů, zahradnictví, nákupní centra, mohou být použity.

Popis:

Jméno: Osmiboká Zdi Visí Tabulka Swing Dual-použití Keramické Bambus Tepaného Železa Obleku

Materiál: železo, keramika, bambus.

Styl: bílá umyvadlo + zlatý rám + bambusový podnos, bílá umyvadlo + černý rám + bambusový podnos.

Použitelné scény: zdi, terénní úpravy, rodinné masité krajinné talíř, office desktop displej, kavárny, stolní a mnoho dalších scén.

Balení Seznam:

Květináč*1

Ocelový rám*1

Bambusový podnos*1

Bezešvé nehty *2

Poznámka:

Tento produkt neobsahuje rostliny.

Číslo Modelu Květináč Wall Mount
Používá Se Květ/Zelená Rostlina
Použití Stavu Desktop
Typ držák na zeď
Styl Evropa
Materiál Železo + Keramické
Dokončovací NIC
Drop shipping Podpora

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související