HUANANZHI X99-8M M-ATX základní Deska s 512G NVMe SSD Procesor Xeon E5 2620 V3 CPU Chladiče Velká Značka RAM 16G(2*8G) DDR4 RECC

Nový produkt

5 615.25 Kč

6 239.16 Kč

-9 %

Skladem

Štítky:

základní deska x99, asus x99, e5 2643 v2, amd ryzen, procesor xeon, huananzhi x79, xeon e 5 2650, základní deska pc, e5 2778 v3, e5 v3

Výrobce (HUANAN společnosti) prohlášení

>> Vzhledem k odlišné výrobní šarže, naše základní desky mohou mít pravděpodobně mírně odlišné konstrukce, jako jsou různé barvy paměťových slotů, různé polohy a barvy SATA porty, různé verze základní desky atd,..... Oni dont mít žádné funkce rozdíl. Pls, v druh zvítězit, HUANAN společnost nebude provádět žádné další oznámení.

WUSON store prohlášení

1: Co je v balíčku?

HUANANZHI X99-8M LGA2011-3 základní deska s 512G NVMe M. 2 SSD+Intel Xeon E5 2620 V3+2*8G DDR4 REG ECC CPU+chladič+SATA kabel+kovový zadní štít+disk ovladače+uživatelská příručka

>> Všichni milí ruští kupci: Bez ohledu na to, co běžné způsoby dopravy si zvolíte při vytváření objednávky, můžeme pravděpodobně zabalit všechny produkty dohromady a loď je tím, že ePacket v tomto koronavirus vypuknutí těžké v současné době. Jsem t se ukázalo, že ePacket je na tom lépe v této těžké době.

Custom-made service k dispozici, pls kontaktujte WUSON obchodě, pokud máte tyto požadavky níže:

>>Chci nahradit některé výrobky v této desce combo, jako je vyměnit procesor s 2630V3/2660V3/2678V3/2650V3, vyměňte RAM s 4G/16G atd.,

>>Chci přidat nějaké další produkty na tomto combo např. grafickou kartu/HDD/PSU atd.,

>>Chci smazat některé výrobky v tomto combo jako Chladič CPU atd.

2: Proč je to lepší pro kupující střílet rozbalení video, když se dostanou své balíčky?

Někteří kupci řekl, že je výrobek chybí, když otevřeli své balíčky, pak nám ukázal nějaké fotky, nicméně, obrázky nemohou nic dokázat, jak každý ví, nejlepší důkaz je rozbalení video, tak pls udělat, které mohou pomoci hodně, pokud jste náhodou být ve stejné situaci výše, WUSON obchod nepřijímá fotky jako důkaz!!!!! Děkuji za pochopení.

3: Všechny výrobky jsou testovány před odesláním?

Ano, WUSON obchod má 3 technické týmy pro testování každý pracovní dny, takže můžeme 1000000% zaručit, že všechny naše výrobky jsou pracovní dobré předtím, než je poslán ven z našeho skladu.

4: Jak jsou výrobky baleny, budou intactly doručena?

Fristly, WUSON obchod místech CPU na základní desky socket, zábaly paměti bary s bublinkami a umístí je na desce původní krabici; za Druhé, WUSON obchod zábaly základní deska s moc bublin a míst v originální krabici; za Třetí, WUSON obchod zábaly základní deska originální box s bubliny, pak se to dá v kartonové krabici. Takže můžeme s jistotou říci, že normálně všechny naše výrobky mohou být intactly doručena.

5: Bude všechny balíčky budou určitě doručeny ve lhůtě stanovené www.moraviaprodukt.cz?

Jistě není. Nejvíce nehmotná věc, kterou je doprava, většina pozemků mohou být dodány v požadovaný čas, ale nikdo nemůže zaručit, že všechny pozemky mohou být dodány v době, někdy trochu zpoždění s uvedenými důvody, jako je špatné počasí/dovolená/post office štáby strike/celní odbavení zpoždění atd. Někdy není žádný důvod. Pls viz "dodací lhůty oznámení" níže. Takže pls o tom přemýšlet, než uděláte objednávku, tak dlouho, jak si udělat pořádek, to znamená, že jste pochopili vše, co výše.

6: kupující musí poslat produkty zpět, pokud oni dont práce nebo přestat pracovat?

WUSON obchod se poskytovat 100% originální záruční servis, a jsme všichni moc určit, zda kupující je třeba poslat zboží zpět k nám, nebo ne. Ale to neznamená, že naše výrobky jsou nespolehlivé, ve skutečnosti, jak jsme stát v prohlášení 3 výše, jsme přísně testovat VŠECHNY naše výrobky před expedicí, bez jakékoliv pochybnosti , tak normálně velká většina kupujících jsou spokojeni s našimi výrobky a někteří z nich se stali našimi pravidelnými zákazníky. Kromě toho , podle toho, co jsme zažili předtím , mnoho našich produktů fungovalo po poslali zpět kupující, ale to nebude fungovat, když kupující testovali je, že je pertty divné, navíc , někteří kupci poslal naše výrobky zpět bez jakékoli další ochrany, oni jen dát naše základní desky v originální krabici, pak dal box v e-mailu sáčku bez ochranné bublině (mnoho kupujících, že jsme zabalit naše základní desku a box s mnohem bublina a dát naše základní deska originální krabici v externí krabici ), ale zboží stále fungovalo v pořádku po dlouhé cestě , myslím, že jsme dont potřebovat příliš mnoho vysvětlovat .

>> Je-li naše produkty dont práce. minutě, kdy kupující si je, nebo oni přestat pracovat do půl roku od okamžiku, kdy kupující učinit objednávku, odpověď je 100% ANO . Zejména v době, kdy kupující prostě si je a začít testovat .

Mobo Záruka 2 Roky
Aplikace Desktop
Položka Stav Nové
Základní deska rozměr 237*180mm
Maximální Kapacita Ram 64 GB
Typ PROCESORU INTEL
Porty PCI-Express X1
Chipset Intel X99
Paměť kanálu Dvakrát
Paměťové Banky 2 DDR4 DIMM
Form Factor M ATX
S CPU Ano
Pevný Disk Rozhraní 4*SATA3.0; 1*M. 2 NVMe
Původ KN(Původu)
Balíček Ano
ssd 512G PCI-E NVMe SSD
Chipset Výrobce INTEL
Testovány Před Expedicí ANO s AIDA64 ve WIN7
Grafická Karta Typ Non-Integrované
Číslo Modelu X99-8M
CPU intel xeon e5 2620 v3
Typ Paměti DDR4
Značka huananzhi
Certifikace Kvality ROHS
Socket Typ LGA 2011-3
RAM 2*8G DDR4 RECC

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související