Aquarium Fish Tank Terénní Úpravy Simulace Pryskyřice Vrak Válečné Lodi Ponorka Model Chátrající Námořní Válka Vraku Skrývá Dům

Nový produkt

178.59 Kč

235.12 Kč

-24 %

Skladem

Štítky:

lego ponorky model kit, akvarijní dekorace, akvária nano, akvarijní ryby živé, akvarijní vrak, loď vojenské model, falešný model ryby, ryby, tank, loď, submarin, dekor ryby nádrže

bod:

1. Bezpečnostní materiál: Vyrobeno z polyesterové pryskyřice, netoxický, odolný, přírodní, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

2, nezmizí: barva nebude slábnout nebo ovlivnit ryb a kvalita vody, barva nebude loupat a loupat, takže je to bezpečné pro vašeho domácího mazlíčka, a akvárium.

3, široké použití: může být použit pro akvarijní zkrášlování, fotografie, rekvizity, aby vaše akvárium živé, a přidat přírodní barvy.Proměnit vaše akvárium v krásné krajině, která vytváří přírodní a přirozené životní prostředí.

4, OBA FIT: Vhodný pro sladkovodní a mořská akvária, přidání tajemství, aby vaše ryby tanku.

5, snížit stres: loď tvar dekorace je perfektní místo pro vaše malé ryby skrýt nebo spawn.To snižuje tlak na ryby tím, že poskytuje přístřeší.

popis:

To je námořní styl ornament vyrobeny z polyesterové pryskyřice, netoxický, odolný, přírodní, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí, takže jej můžete použít s důvěrou.

Vlastnosti:

1. Nechte vaše ryby plavat kolem.

2. Vhodné pro akvária, dekorace nebo bytové dekorace.

3. Poskytnout starověký smysl pro životní prostředí, a proměnit vaše akvárium v krásné krajině.

Specifikace produktu:

Materiál: Pryskyřice

Velikost: cca 19.5 * 2.7 * 4cm / 7.68 * 1.06 * 1.57 v

Váha: cca 120 gramů

Seznam:

1 * tvar Lodi dekorace

Pokud máte jakékoliv nespokojenosti nebo pochybnosti o našich produktech, prosím kontaktujte nás prostřednictvím prodávajícího novinky v první čas, jsme vám poskytne uspokojivé řešení do 24 hodin!

Typ ryby
Číslo Modelu Loď tvaru dekorace
Vodní Dekorace Typ Ozdoby
Materiál Pryskyřice
Hmotnost about 120 grams

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související