USB Plug Mosquito Lampa Fyzické Komáří vrah Fotokatalýza Mute Radiationless Hmyzu killer Ultrafialové Mouchy Pasti Lampy

Nový produkt

188.22 Kč

313.63 Kč

-39 %

Skladem

Štítky:

lg nfc, ant trap vnitřní, myší past, lampa uv, fli trap, apple stříbro, hornet past, král telefon, průmyslové hmyzu pasti, past na moly

Popis produktu

Specifikace: 1.Typ: mosquito lampa 2.Barva: černá,bílá 3.Materiál: ABS/ shell plastu 4.Konektor: usb prodlužovací napájecí kabel 5.Výstupní napětí: 5 V, 6.Jmenovitý výkon: 5 W 7.Rozměry: 19x11x10 8 cm.Oblast: 20-40 metrů čtverečních 9.Jemné síto trychtýř 10.Komár úložný box 11.Ultrafialové záření, modré světlo

Balení: 1ks mosquito lampa

Poznámky: Zapněte komár světlo v ložnici alespoň tři hodiny před použitím. Poprvé to bylo použito více než 48 hodin.Prosím, zavřete dveře a Okna během dne, a zatáhněte závěsy, aby bylo zajištěno, že jsou používány v tmavých podmínkách.Pokuste se umístit cca 1 metr nad povrchem.Nemusíte zapnout světla, otevřít dveře a Okna.Místo v klimatizaci nebo ventilátor zásuvky.Při zabíjení komárů, prosím, vypněte světla, aby zajistily, že komáří vrah je jediný zdroj světla. Nehýbej se, nebo pískot, když je napájení připojeno. Nepoužívejte zařízení v místech se silným ultrafialovým nebo slunečnímu záření a nepoužívejte ji v místech, kde se děti nebo děti se ho dotknout. Díky osvětlení a Nastavení obrazovky, barva výrobku může být lehce odlišná od barvy na fotografii. Umožňuje malé rozdíly ve velikosti v důsledku různých manuál

1.Budeme odeslané položky během 2-5 dnů (pracovní dny, není sezón) po zaplacení je potvrzeno platformy.

2.My jen loď na Potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.

3.Dodání tak, Jak jsme si vybrat www.moraviaprodukt.cz Standardní lodní dopravy / China Post / EUB / Singapore Post / Speciální Line-YW.

Čas je zhruba takto:

4.Pokud nechcete dostávat, aby do 60 pracovních dnů,prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou Vazbu,budeme v našich silách, aby vám pomohl problém vyřešit.

1. Zaručujeme, že všechny výrobky jsou zbrusu nové.

2. Pokud položka je poškozen během přepravy nebo nemůže být normálně používán,prosím, kontaktujte nás reálné fotky zboží a vrátíme vám peníze.

3. Pokud vaše otázka je potvrzeno, můžeme poslat k vám zdarma náhradní díly,ale pro jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je výsledkem kupující zneužití, je třeba Kupující zaplatit část peněz.

4. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

5. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo a konkrétní důvod pro návrat.

1. Pokud máte nějaký problém o objednávku, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2. Když budete mít skvělý zážitek z nakupování v našem obchodě, prosím, zanechte nám 3 5-hvězdičkový hodnocení a sdílet se svými přáteli.

Sada Typ No
Pest Typ Komáři
Číslo Modelu Fyzické komára zabíjení

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související